OKIN Facility PL

O nas

OKIN FACILITY to międzynarodowy dostawca usług opartych na danych w dziedzinie zintegrowanego zarządzania obiektami. Firma powstała w 1993 roku i działa w Europie Środkowej i Wschodniej (Czechy, Słowacja, Polska, Rumunia, Bułgaria i Ukraina). Szeroki zakres usług twardych i miękkich jest dostarczany i monitorowany za pomocą innowacyjnych programów i narzędzi IoT, które są opracowywane wewnętrznie. Firma prowadzi własny system HelpDesk, który pozwala na stałą komunikację z klientami. W zakresie konserwacji technicznej OKIN FACILITY opracował własną aplikację Drive, która pozwala na ciągłe monitorowanie wszystkich działań technicznych prowadzonych w całej firmie. OKIN FACILITY stale poprawia jakość swoich usług i oferuje swoim klientom unikalny zestaw wiedzy zdobytej dzięki wieloletniemu doświadczeniu i członkostwu w sojuszu European Customer Synergy S.A.

Europejskie rozwiązania dla wymagających klientów

OKIN Facility jest dumnym członkiem European Customer Synergy S.A. (ECS), wiodącej ogólnoeuropejskiej organizacji zajmującej się zintegrowanym zarządzaniem obiektami z ponad 400 lokalizacjami w 41 krajach europejskich. ECS zapewnia wszystko – od pełnej standardowej oferty twardych, miękkich i biurowych usług po w pełni zintegrowane rozwiązania do zarządzania obiektami. Dzięki lokalnej wiedzy specjalistycznej, europejskiemu pochodzeniu i technologii ECS tworzy idealnie dopasowany pakiet dla swoich klientów w całej Europie.

ECS opanował tworzenie transgranicznego standardu, gwarantującego spokój ducha swojego klienta, najwyższą jakość i wzrost wartości. Międzynarodowy profil ECS, poprzez dzielenie się wiedzą i najlepszymi praktykami, sprawia, że ECS jest w stanie obsługiwać nawet najbardziej złożone portfele FM.

Klienci ECS dbają o swoją główną działalność a ECS dba o ich budynki, oferując kompleksowe europejskie rozwiązania dla lokalnego sukcesu.

Usługi

Różnorodność usług opiera się na wysokiej wiedzy fachowej i profesjonalnym podejściu. Innowacyjność pozwala nam dostarczać najbardziej efektywne i zaawansowane rozwiązania dla naszych klientów.

Dzięki rozległej wiedzy na temat środowiska zarządzania obiektem i naszemu doświadczeniu z codziennej działalności, możemy zaoferować naszym klientom idealne połączenie usług wsparcia właśnie dla branży, w której działają. Świadczymy usługi dla firm produkcyjnych, obszarów logistycznych, instytucji finansowych, budynków wielorodzinnych, centrów handlowych, instytucji ochrony zdrowia, firm handlowych itp.

Nasze Usługi Współpracuj z nami

Czytaj więcej

Certificates – About Us

DRIVE! – About Us

Zobacz więcej

OKIN FACILITY Korzysta z Drive!

Wewnętrzny zaawansowany system zarządzania zadaniami w czasie rzeczywistym

Dowiedz się więcej

OKIN Jobs – About CZ

Volná Místa

Kariéra v OKIN Facility

Nahlědněte do pracovních možností v OKIN FACILITY.

Volná Místa
Facebook LinkdIn Email